PARTNERZY
PARTNERZY MERYTORYCZNI
MEDIA
ORGANIZATOR
 
Prelekcja
Czy warto inwestować w zaangażowanie pracowników? - najnowsze trendy na rynku polskim - Panel ekspercki
Maria Zakrzewski | Great Place to Work Institute Polska
Maria Zakrzewski | Great Place to Work Institute Polska
Maria Zakrzewski | Great Place to Work Institute Polska
Beata Wojciechowska | Mars Polska Sp. z o.o.
Beata Wojciechowska | Mars Polska Sp. z o.o.
Katarzyna Dąbrowska | Great Place to Work Institute Polska
Katarzyna Dąbrowska | Great Place to Work Institute Polska
Katarzyna Dąbrowska | Great Place to Work Institute Polska
Katarzyna Dąbrowska | Great Place to Work Institute Polska
Katarzyna Dąbrowska | Great Place to Work Institute Polska
Andrzej Woźniakowski | Instytut Pracy Zarządzanie Zasobami Ludzkimi - magazyn redakcja
Andrzej Woźniakowski | Instytut Pracy Zarządzanie Zasobami Ludzkimi - magazyn redakcja
Paweł Berłowski | Usługi Dziennikarskie Paweł Berłowski

10.50-11.30
Jest Prezesem Zarządu Great Place to Work® Institute Polska oraz Szefem Zespołu Badań. Z doradztwem w obszarze HRM związana jest od 18 lat – pełniła rolę szefa projektu oraz wykonawcy w audytach organizacyjnych oraz audytach menedżerskich, projektach związanych z tworzeniem narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi, a także w badaniach postaw pracowniczych. Wcześniej pracowała w Instytucie Psychologii Polskiej Akademii Nauk. Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, posiada tytuł doktora nauk humanistycznych. Ukończyła certyfikowane szkolenia z zakresu stosowania Metodologii ROITM oraz Akademię Coachingu akredytowaną przez International Coach Federation.
Beata Wojciechowska – Dyrektor HR Eli Lilly Polska z dziedziną HR związana ponad 10 lat. W tym okresie zarządzała działami personalnym w firmach z branży FMCG i farmaceutycznej oraz pracowała jako konsultant, trener, coach. W czasie swojej karierze wdrożyła wiele projektów HR, m.in. zarządzanie HR oparte na kompetencjach, które obejmowało rekrutacje w oparciu o kluczowe kompetencje oraz rozwój i szkolenie w oparciu o kompetencje, definiowanie i rozwój pracowników o dużym potencjale. Specjalizuje się w strategicznym planowaniu HR, rekrutacji i projektach rozwojowych. Jest absolwentka Filologii Polskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i Podyplomowych Studiów w zakresie Planowania Biznesowego oraz Rozwoju Pracowników w Polsko – Amerykańskim Instytucie Zarządzania (program z udziałem wykładowców z University of Illinois). Ukończyła Szkołę Trenerów TROP oraz jest coachem ICC.
Katarzyna Żmijewska - Starsza Konsultantka w Great Place To Work® Institute Polska (www.greatplacetowork.pl), zajmująca się audytem kultury organizacyjnej firm i analizą praktyk HR. Współpracuje z zarządami i menadżerami małych, średnich i dużych firm jako doradca w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, budowy zaufania w firmach i zarządzania przez wartości.
Trenerka i coacherka (www.active-coaching.pl), prowadzi szkolenia z tematyki zarządzania zasobami ludzkimi, uwalniania potencjału zespołów, motywowania i komunikacji oraz warsztaty rozwoju osobistego. Prowadzi Coaching w zakresie poprawy jakości życia prywatnego, rozwoju kariery i umiejętności menadżerskich.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej oraz Szkoły Trenerów Stowarzyszenia Organizacji Pozarządowych, studentka Noble Manhattan i International Institute of Coaching.

Członkini Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Rozwoju Osobistego, International Coach Federation i Instytutu Odpowiedzialnego Biznesu. Prezeska Stowarzyszenia Rozwoju Regionalnego i Przedsiębiorczości.

Jej największe pasje: Tango Argentyńskie, bieganie długodystansowe (półmaraton, maraton), żeglarstwo, podróże, śpiewanie Gospel.
Andrzej Woźniakowski pracuje jako adiunkt w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych uczestnicząc w prowadzeniu wielu badań w dziedzinie rynku pracy i polityki kadrowej w polskich przedsiębiorstwach.

Aktywnie działa w branży konsultingu HR od 1996 r. Pracując kolejno w Ernst & Young, Capemini i Hay Group, brał udział w realizacji wielu projektów doradczych dla firm działających w różnych sektorach gospodarki. Projekty te dotyczyły między innymi restrukturyzacji i łączenia firm, zarządzania zmianami organizacyjnymi, budowy strategii HR i wdrażania systemów zarządzania wynikami pracy.

Andrzej Woźniakowski ukończył studia w Instytucie Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego. W 1989 r. otrzymał stypendium w London School of Economics, a w 1992 r. na Uniwersytecie Oxfordzkim. Napisał pracę doktorską na temat zarządzania zasobami ludzkimi i rynku pracy (obroniona w 1992r. na Uniwersytecie Warszawskim). Jest autorem artykułów i publikacji na temat Zarządzania Zasobami Ludzkimi i rynku pracy. Występował również jako wykładowca na seminariach poświęconych zarządzaniu zasobami ludzkimi i kierowaniu zmianami organizacyjnymi. W Akademii Leona Koźmińskiego prowadzi wykłady z International HRM, Managing People oraz Współczesnych Kierunków Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Konsultingu Personalnego.
Niezależny dziennikarz specjalizujący się w tematyce HR, absolwent polonistyki KUL.

Publikuje w miesięczniku „Personel i Zarządzanie” (wyd. INFOR), „Serwisie HR” (wyd. Wolters Kluwer Polska) i newsletterze „Magazyn Pracodawca” (wyd. pracuj.pl). W latach 1996–1999 redagował dodatek o pracy i zarządzaniu w dzienniku „Życie”. Swoje teksty publikował też w „Businessman Magazine”, „Pulsie Biznesu” i in.

Pomysłodawca i autor licznych studiów przypadków z dziedziny HR w polskich firmach („Personel i Zarządzanie”, „Serwis HR”) tworzonych na podstawie wywiadów z osobami uczestniczącymi we wdrożeniach.
Great Place to Work Institute Polska
Great Place to Work Institute jest instytutem badań i zarządzania powstałym w Stanach Zjednoczonych, o szerokim zasięgu międzynarodowym. Założeniem Great Place To Work Institute jest wsparcie firm we wdrażaniu trwałych udoskonaleń kultury organizacyjnej na rzecz mierzalnych celów biznesowych. Ideą łącząca firmy, ubiegające się o tytuł idealnego miejsca pracy jest stworzenie w swej organizacji postawy: Masz zaufanie do przełożonych, jesteś dumny z tego co robisz, cenisz współpracowników. Great Place to Work Institute od 1980 roku skupia się na rozwoju kluczowego zasobu organizacji, jakim jest kapitał ludzki. Bazuje na założeniu, że w idealnym miejscu pracy wartością jest zaufanie między kadrą menedżerską a pracownikami. W celu wzmocnienia wizerunku i zaufania do pracodawcy Instytut Grat Place to Work proponuje zaawansowane badania w oparciu o nowoczesne narzędzia (Trust Index, Culture Audit, Trust Audit, 360 Trust Appraisal), prezentacje najlepszych praktyk (Best Practices), warsztaty i konsultacje. http://www.greatplacetowork.pl www.najlepszemiejscapracy.pl
Mars Polska Sp. z o.o.
Mars Polska jest częścią rodzinnej firmy Mars, Inc działającej w sześciu segmentach biznesowych - Czekolady, Produktów dla Zwierząt, Dań Gotowych, Napojów, Symbioscience oraz Segmencie Gum do Żucia i Cukrów. Portfolio firmy obejmuje szeroką gamę kategorii: słodycze, lody, dania gotowe, przystawki, żywność ekologiczna, napoje, jedzenie dla zwierząt, produkty dla zwierząt oraz, po połączeniu z firmą Wrigley, gumy i produkty cukrowe. Siedziba główna firmy znajduje się w McLean w Virginii (USA); obecnie działamy w ponad 79 krajach. Po połączeniu z firmą Wrigley, Mars, Inc zatrudnia 65 tysięcy współpracowników osiągając obroty przekraczające 28 mld$ rocznie. Mars Polska jest największym oddziałem Mars, Inc w Europie Centralnej. Dotychczas w Polsce zainwestowaliśmy 775 mln zł.
 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?
        
 
Pobierz ofertę
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę: