PARTNERZY
PARTNERZY MERYTORYCZNI
MEDIA
ORGANIZATOR
 

Personel i Zarządzanie

Miesięcznik menedżerów zarządzających pracownikami. Ukazuje się nieprzerwanie od 1994 roku. Zbiór polskich studiów przypadku, kompendium wiedzy o zarządzaniu i sztuce kierowania. Służy pomocą wszystkim, którzy planując rozwój i wzrost organizacji, rozumieją konieczność inwestowania w utalentowanych pracowników. Magazyn na praktycznych przykładach pokazuje jak osiągać wytyczone cele biznesowe...  » 

Serwis e-biznes.pl

powstał w 1999 roku i obecnie należy do czołowych serwisów w Polsce poświęconych tematyce eCommerce. Na łamach wortalu znaleźć można codzienne informacje z zakresu prowadzenia biznesu z wykorzystaniem Internetu. Obok codziennych informacji użytkownicy mają również możliwość skorzystania m.in. ze specjalistycznego eForum, Katalogu Firm Internetowych, fachowych raportów tematycznych i badań rynku  » 

Praca.Gratka.pl

Praca.Gratka.pl to olbrzymie źródło ofert pracy z całej Polski i z zagranicy. Naszym celem jest ułatwienie kontaktu pracodawcom poszukującym pracowników z odpowiednimi kandydatami. Natomiast osobom poszukującym pracy umożliwiamy dostęp do najciekawszych i najbardziej aktualnych ofert pracy z Polski i zagranicy. Dzięki współpracy z gazetami codziennymi oraz tygodnikami ogłoszeniowymi...  » 

rynekpracy.pl

rynekpracy.pl to specjalistyczny portal wiedzy firmy Sedlak & Sedlak, poświęcony problematyce rynku pracy. Stale aktualizowana baza ponad 200 wskaźników to tylko niewielka część danych, jakie są na nim zgromadzone. Redaktorzy portalu na bieżąco śledzą zmiany zachodzące we wszystkich obszarach rynku (wydajność pracy, koszty pracy, koszty życia, możliwości dotarcia do określonych grup zawodowych...  » 

StepStone.pl

StepStone jest wiodącym europejskim portalem rekrutacyjnym, obecnym w większości krajów Europy Zachodniej, a od kwietnia 2009 również w Polsce. Wydawcą serwisu StepStone.pl jest Ringier Axel Springer Polska, jedna z największych grup medialnych w Polsce, wydająca m.in. tygodnik Newsweek i miesięcznik biznesowy Forbes.
StepStone.pl należy do grona największych serwisów...  » 

Wirtualna Polska S.A.

Portal Wirtualna Polska to pierwszy polski portal internetowy, multimedialna platforma informacji, komunikacji i transakcji elektronicznych. Współtworzona przez użytkowników, jest jednym z najchętniej odwiedzanych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc w polskim Internecie. Systematycznie wzbogacając swe zasoby, WP udostępnia internautom największą liczbę serwisów tematycznych, wysokiej klasy...  » 

wynagrodzenia.pl

wynagrodzenia.pl - to największy w Polsce portal w całości poświęcony problematyce płac, należący do firmy Sedlak & Sedlak. Istniejemy od 2002 roku, publikujemy ponad 150 artykułów i około 20 raportów płacowych rocznie. Od 2004 roku przeprowadzamy Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń, które jest największym pozarządowym badaniem płac w naszym kraju. Zarobki w Polsce i na świecie, analizy rynku...  » 

GoldenLine.pl

Największy serwis biznesowo-społecznościowy w Polsce skupiający ponad 1,3 mln profesjonalistów aktywnych na rynku pracy i otwartych na nowe wyzwania zawodowe. Umożliwia rekruterom bezpośredni kontakt z kandydatami spełniającymi wymagania stanowiska i efektywną rekrutację opartą na unikalnych narzędziach społecznościowych, takich jak np.: Wyszukiwarka Kandydatów. Pozwala dotrzeć nie tylko do...  » 

 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?
        
 
Pobierz ofertę
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę: