PARTNERZY
PARTNERZY MERYTORYCZNI
MEDIA
ORGANIZATOR
 
Idea projektu

Celem projektu Postawy Pracownicze jest dostarczenie najbardziej aktualnej wiedzy na temat kształtowania poż±danych postaw w¶ród pracowników oraz wskazanie ¶wiatowych trendów w obszarze budowania zaangażowania pracowników.

IV edycja projektu Postawy Pracownicze ma w szczególno¶ci na celu odpowiedĽ na pytanie: „W jaki sposób budowanie zaangażowania pracowników wpływa na podniesienie wyników biznesowych przedsiębiorstwa?”. W skład projektu wchodz± takie elementy jak: badanie, raport, konferencja i warsztat.

Konferencja i warsztaty w ramach IV edycji projektu Postawy Pracownicze s± elementem cyklu

Business Knowledge Events wszechstronnego projektu w sposób kompleksowy obejmuj±cego najważniejsze zagadnienia z obszaru zarz±dzania organizacj±.

Projekt składa się z unikatowych konferencji poruszaj±cych najbardziej aktualne tematy w poszczególnych nitkach tematycznych. Konferencje tematyczne s± czę¶ci± szeroko zakrojonej inicjatywy podjętej przez Nowoczesn± Firmę wraz z Fundacj± Obserwatorium Zarz±dzania, jak± jest przestrzeń transferu wiedzy skupiona wokół Knowledge Village – edukacyjnego centrum technologicznego.

 
Oddzwaniamy
Zostaw swój numer telefonu, nasz konsultant oddzwoni do Ciebie!
Kiedy mamy oddzwonić?
        
 
Pobierz ofertę
Zostaw swoje dane i pobierz ofertę: